Assalamualaikum dan selamat sejahtera.
Keputusan peperiksaan bagi kumpulan-kumpulan berikut boleh disemak melalui sistem iTEMS.
1. DPLI (LPBS) j-QAF Semester 2
2. DPLI INTERIM (KDC) Semester 2
3. PPG Ambilan Feb. 2013 (Ulangan) Semester 3
4. PPG Ambilan Feb. 2012 (Ulangan/Khas) Semester 4
5. PPG Ambilan Jun 2011 (Ulangan/Khas) Semester 5
Ahad, 30 Mac 2014
Isnin, 17 Mac 2014
SLIP MENDUDUKI PEPERIKSAAN KDC MAC 2014
Assalamualaikum dan selamat
sejahtera.
Para pelajar program KDPM (KDC) KEMAS/PERPADUAN/PLPS Ambilan November 2012 yang akan menduduki Peperiksaan Mac 2014, boleh muat turun sistem slip peperiksaan untuk cetak slip.
Sila tekan Ctrl P untuk cetak slip
KLIK DI SINI UNTUK MUAT TURUN SLIP
Para pelajar program KDPM (KDC) KEMAS/PERPADUAN/PLPS Ambilan November 2012 yang akan menduduki Peperiksaan Mac 2014, boleh muat turun sistem slip peperiksaan untuk cetak slip.
KLIK DI SINI UNTUK MUAT TURUN SLIP
Selasa, 11 Mac 2014
MAJLIS ANUGERAH AKADEMIK (PELAJAR SEPENUH MASA)
Assalamualaikum dan selamat sejahtera,
Majlis tersebut akan diadakan pada hari Selasa, 18 Mac 2014 jam 2:00 petang di Dewan Aminuddin Baki. Para penerima dikehendaki mendaftar pada pukul 10:00 pagi di Dewan Hajah Rohani (18 Mac). Berikut adalah senarai penerima anugerah tersebut
Sekian.
Majlis tersebut akan diadakan pada hari Selasa, 18 Mac 2014 jam 2:00 petang di Dewan Aminuddin Baki. Para penerima dikehendaki mendaftar pada pukul 10:00 pagi di Dewan Hajah Rohani (18 Mac). Berikut adalah senarai penerima anugerah tersebut
PISMP-GSTT
AMBILAN JUN 2013 (SEMESTER 2)
Bil
|
Nama Calon
|
|
MAJOR
BAHASA MELAYU
|
||
1
|
FARHANA BINTI MD. ZIN
|
|
2
|
JAYASREE A/P MURGIAH
|
|
3
|
NOOR ERMIZZA BINTI SHAFIE
|
|
MAJOR
BAHASA TAMIL
|
||
4
|
FLORENCE A/P GNAPRAKASAM
|
|
5
|
GUNESVARI A/P BALAKRISHNAN
|
|
6
|
KALAIVANI A/P RAJASPARAN
|
|
7
|
PAVITHARA A/P PATCHIMUTHU
|
|
8
|
SHASHIKALA A/P KERSINAN
|
|
9
|
SUGUMARAN A/L RENGASAMY
|
|
10
|
THILAGA A/P GANESAN
|
PISMP
AMBILAN JANUARI 2013 (SEMESTER 3)
Bil
|
Nama Calon
|
|
MAJOR
BAHASA ARAB
|
||
1
|
MUHAMMAD AMIRUDDEEN BIN MD ZIN
|
|
2
|
MUHAMMAD FARIS B SHAHPERI
|
|
3
|
NUR AINA AZRINA BT AHMAD ZAINORIEN
|
|
4
|
NUR AMANINA BINTI ALIAS
|
|
5
|
NUR AYUNI BINTI AZMI
|
|
6
|
NUR FILZAH BT RAZI
|
|
7
|
NURUL AIMAN BINTI MOHD DAUD
|
|
8
|
NURUL AKMAL BINTI ABDULLAH
|
|
9
|
NURUL FATIHAH BINTI AB HAMID
|
|
10
|
NURUL NABILA BINTI AZAMAM
|
|
11
|
SITI HAJAR BT FAISOL
|
|
12
|
SITI KHAIRAH BINTI ASGARI
|
|
13
|
SYAHIRAH BINTI TUMAR
|
|
MAJOR
BAHASA CINA
|
||
14
|
CHAN ZI WEI
|
|
15
|
CHIA BOON PING
|
|
MAJOR
SAINS
|
||
16
|
AHMAD FARIS BIN ABDUL KIROM
|
|
17
|
ARNOLD TUIL
|
|
18
|
PATRICK NARI ANAK BLANSAI
|
|
19
|
ALICE WONG MING NGAH
|
|
20
|
NOR SHAHBINA BINTI SEJARTA
|
|
21
|
SARANHEA A/P KANNAPIRAN
|
|
22
|
SITI AZWIN BINTI MAZIDEL
|
|
23
|
SITI KHATIDJAH BINTI OTHMAN
|
|
24
|
SUZANNA JUSIMIN
|
|
25
|
KONG HUO CHING
|
|
26
|
HUONG YING YING
|
|
27
|
KHO KEJIA
|
|
28
|
SOH YI HAN
|
|
29
|
TEH SI SIAN
|
|
30
|
TIOW CHAI YUN
|
|
MAJOR
SEJARAH
|
||
31
|
OLIVER OSCAR CHONG
|
|
32
|
FATIN NAJWA BINTI OTHMAN
|
|
33
|
NOORUL RAFIDAH BINTI DILIP MOHAMED
|
|
34
|
NUR FAZLIN BINTI ABDUL KARIM
|
|
35
|
NUR IZZATI BINTI ABDUL JAMIL
|
|
36
|
NURUL HUDA BINTI MOHD FAUDZI
|
|
37
|
SHARIFAH NUR ATIQAH BINTI SYED GHALIB
|
|
38
|
SHARIFAH ZURAIHAH BINTI SYED HAMID
|
|
39
|
SITI NORZAIDAH BINTI KAMARUDDIN
|
|
MAJOR
TESL
|
||
40
|
ANNIS SYIFA BINTI TAJUDIN
|
|
41
|
INTAN FAZYANA BINTI BENTAN
|
|
42
|
NORSUHAIZA BINTI MADZLAN
|
|
43
|
NURUL ATIKAH BT ABDUL RAHIM
|
PISMP
AMBILAN JANUARI 2012 (SEMESTER 5)
Bil
|
Nama Calon
|
||
MAJOR
BAHASA ARAB
|
|||
1
|
KHAIRUL ANUAR BIN JALI
|
||
2
|
MOHAMAD TAUFIK BIN MOHAMAD AGUS
|
||
3
|
NOR AZIMAH BINTI MOHD KHASIDI
|
||
4
|
NORUL HIDAYAH BT SHAHUDIN
|
||
5
|
RAIHAN ASYURA ASRAN
|
||
6
|
SITI KHADIZAH BINTI YAHYA
|
||
MAJOR
PRA SEKOLAH
|
|||
7
|
ROYSON A/L RAJIMAND
|
||
8
|
GOH HUI PING
|
||
9
|
INA HAIRANI BINTI BAHRUDDIN
|
||
10
|
VASUMATHY A/P BALAKRISHNAN
|
||
MAJOR
BAHASA CINA
|
|||
11
|
KHO CHUN HOONG
|
||
12
|
CHAN CHUI PENG
|
||
13
|
CHONG PAEY HONG
|
||
14
|
KHOO ZI YING
|
||
15
|
LAU XIN LING
|
||
16
|
LOY PEK CHEN
|
||
17
|
SIM MEI YEE
|
||
MAJOR PENDIDIKAN SENI VISUAL
|
|||
18
|
AHMAD RIDZUAN BIN SABKI
|
||
19
|
CHEONG CHUN LING
|
||
20
|
MOHAMAD NIZAM BIN KAMARUDDIN AICHUM
|
||
21
|
MUHD AL-IZUDDIN BIN ALPIKRI
|
||
22
|
NOR AZHIR BIN BAHARUM
|
||
23
|
NOOR AZEAN BT MD ROSLI
|
||
24
|
OLIVER WONG XIANG LIANG
|
||
25
|
TING LING
|
||
26
|
VRONIKA MARY A/P SEBASTIAN
|
||
MAJOR MATEMATIK
|
|||
27
|
AMIRUL AMIN BIN MOHD KAMARUZAMAN
|
||
28
|
DEEN KHAIREE B. DAMIT
|
||
29
|
FAKHRUL RAZI BIN ZAINOL ABIDIN
|
||
30
|
MOHD HAFIZ SUFIAN BIN MOHAMMAD @ ZAIDI
|
||
31
|
EALAKUMY A/P KRISHNASAMY
|
||
32
|
ELJENNYTHIA JAIS
|
||
33
|
JACQUELYN YUSOP
|
||
34
|
NABILAH BINTI MOHD YUSOF
|
||
35
|
NOOR AFUZA BT ANUAR
|
||
36
|
WAN NOOR ADAWIYAH BT WAN ROSLEE
|
||
37
|
MUHAMMAD NAZRIN BIN CHE YA
|
||
38
|
NIK MUHAMMAD HAFIZUDDIN BIN ISMAIL
|
||
39
|
NOOR SYAMIM BIN NOOR YAWARIS
|
||
40
|
ROLAND KULA
|
||
41
|
ANIS BINTI NASRI
|
||
42
|
HANIS SYAZNI BINTI HASNI
|
||
43
|
NUR IZZATI BINTI MAT RAZI
|
||
44
|
NURUL ATIQAH BINTI ABD. KAMAL
|
||
45
|
PUSPAVALI A/P NAGAN
|
||
46
|
SHAHIRAH IZZATI BINTI SHAIK OSMAN
|
||
47
|
SITI HAJAR BINTI BAKAR
|
||
48
|
WENDY ANAK JUNA
|
||
MAJOR BAHASA TAMIL
|
|||
49
|
CHELVA A/L LETCHMANAN
|
||
50
|
JANARTHANAN A/L VELLIATHUM
|
||
51
|
NAREHS A/L DEVADAS
|
||
52
|
SHIVABALAN A/L THIRUCHELVAM
|
||
53
|
CHITRA DEVI A/P GOVENDASAMY
|
||
54
|
KALAIVANI A/P CHONGODAN
|
||
55
|
LALITHASWARI A/P SINGARA VELOO
|
||
56
|
MONES NATCHIA RUBINI A/P THIGARAJAN
|
||
57
|
SANGGITA A/P RAMAKRISHNAN
|
||
58
|
THAYAALINI A/P MUTHUSAMY
|
||
59
|
UGANESWARY A/P VENGITRAMAN
|
||
MAJOR TESL
|
|||
60
|
AIMI SYAFIQAH BINTI SERBA JALIL
|
||
61
|
POOPATHY A/L DHANASEKARAN
|
||
62
|
NANTHINI A/P SUPPIAH
|
||
63
|
NUR HIDAYAH BINTI ZAKARIA
|
||
64
|
CHEW YAR-VERN
|
||
65
|
RACHEL ICA ANAK STEPHEN
|
||
66
|
SATNAM KAUR A/P HARWAN SINGH
|
||
67
|
NURUL HIDAYATI BINTI MANAS
|
||
68
|
ROHASHIDAH BT ALI
|
||
69
|
SUFIEZA NABILA BINTI SHAARI
|
||
70
|
UMMI RASHIDAH BINTI ZOLRAIMI
|
||
71
|
ARZEYANI BINTI ARSHAD
|
PISMP
AMBILAN JANUARI 2011 (SEMESTER 7)
Bil
|
Nama Calon
|
||||||
MAJOR BAHASA CINA
|
|||||||
1
|
CHOW THING WU
|
||||||
2
|
KHOR CHENG KEE
|
||||||
3
|
LIAN TIAU SENG
|
||||||
4
|
TEOH PING YANG
|
||||||
5
|
HONG JING WEI
|
||||||
6
|
KEOH YEN FANG
|
||||||
7
|
TAN BEE KIANG
|
||||||
8
|
TAN PEI YEE
|
||||||
9
|
YEW SHI LU
|
||||||
MAJOR BAHASA MELAYU
|
|||||||
10
|
MUHAMMAD FAEZ BIN MOHAMMAD YUSOFF
|
||||||
11
|
AMIRATUL AFIDA BINTI SAMSUDIN
|
||||||
12
|
NINA OOI LAY KENG
|
||||||
13
|
NOOR 'AFIFAH BT MD ARIFIN
|
||||||
14
|
NOOR HAMIZAH BINTI ABDUL RAZAK
|
||||||
15
|
NORFARAHIN BINTI IZAHAR
|
||||||
16
|
NUR AIN BT ADNAN
|
||||||
17
|
ABU SAMAH B JAAFAR
|
||||||
18
|
MUHAMAD IKRAM BIN AHMAD ZAMRI
|
||||||
19
|
NADZIRAH BINTI MOHD JASZARI
|
||||||
20
|
NOR IZWANIS BINTI YAAKUB
|
||||||
21
|
NURFARHANA BINTI MD RAMLI
|
||||||
22
|
NURHIDAYU BT RAFIEE
|
||||||
23
|
SITI NABILLAH BINTI MOHAMAD
|
||||||
24
|
SITI NORLELA BINTI SAMION
|
||||||
25
|
SYAHFIERA BT SYAHLAN
|
||||||
MAJOR MATEMATIK
|
|||||||
26
|
MOHD SHAFIQ BIN CHE SOH
|
||||||
27
|
NIK MOHAMAD HASBULLAH BIN N. MOHD FARID
|
||||||
28
|
WAN MUHAMAD FIRDAUS BIN WAN ABDUL HAMID
|
||||||
29
|
ZHARIF ASYRAF B KHOZALI
|
||||||
30
|
ASMA' BINTI ISMAIL
|
||||||
31
|
FAIRUZNUR HANANI BINTI AMBRI
|
||||||
32
|
HUSNA BT ZAHARI
|
||||||
33
|
NUR AIN IZZATI BINTI MOHD NURUDDIN
|
||||||
34
|
NUR FARAH HANA BT ABD RAHMAN
|
||||||
35
|
NUR NAIEMAH BINTI MOHD IBRAHIM
|
||||||
36
|
WAN NUR AZLINA BINTI WAN HAZIRUDIN
|
||||||
MAJOR SAINS
|
|||||||
37
|
CHUAH JIA XIN
|
||||||
38
|
LAU SIAW JIUN
|
||||||
39
|
LIM PEI CHING
|
||||||
40
|
OOI LEAN LEE
|
||||||
41
|
TAN CHER EING
|
||||||
42
|
TAN SIANG ING
|
||||||
43
|
ROZAINI BIN ZULKIFFLE
|
||||||
44
|
SITI ATIQAH BINTI MD. FAHME
|
||||||
45
|
SITI IZZATI DYANAH BT ZAINAL
|
||||||
46
|
WAN NURSHIDA AYU BINTI WAN HUSSIN
|
||||||
MAJOR PENDIDIKAN ISLAM
|
|||||||
47
|
MOHD KHAIROL ANUAR BIN ZAKARIA
|
||||||
48
|
MOHD NAJIB BIN ABU BAKAR
|
||||||
49
|
MOHD SOLAHUDDIN BIN CHE PA
|
||||||
50
|
MUHAMMAD IHSAN B W.ANUWAR
|
||||||
51
|
MUHAMMAD NASRULLAH BIN MOHD HANAFI
|
||||||
52
|
NOR HASRAA HAKIMI BIN HASSAN
|
||||||
53
|
ISRAA BINTI ABDOL HAMID
|
||||||
54
|
NOR SYAHIRAH BT ABU BAKAR
|
||||||
55
|
NUR BALQIS BINTI SHAFEE
|
||||||
56
|
NURUL HANIS BT ADZHAR
|
||||||
57
|
NURUL ZAYANI BINTI YAHYA
|
||||||
58
|
RAUDATUL 'ATIQAH BINTI AHMAD SUKRI
|
||||||
MAJOR PENGAJIAN SOSIAL
|
|||||||
59
|
ALBERT SIA CHEE HUNG
|
||||||
60
|
KWAN GA FAI
|
||||||
61
|
LIM KEN VUN
|
||||||
62
|
SEH TAI SIANG
|
||||||
63
|
GOH CHAI ZENG
|
||||||
64
|
LAI SHIOW FANG
|
||||||
65
|
TIONG CHIONG KEE
|
||||||
MAJOR PENDIDIKAN SENI VISUAL
|
|||||||
66
|
MOHAMAD SHAHIR BIN YUSOF DAJIVI
|
||||||
67
|
FARAH FARHANA BINTI ABU SEMAN
|
||||||
68
|
HANATERAH BINTI HUSIN
|
||||||
69
|
NOR FATIN BT JAMALUDIN
|
||||||
70
|
NUR AMIRA BT AZMI
|
||||||
71
|
NUR ATHIRAH AWATIF BINTI AHMAD
|
||||||
72
|
NUR HAZWANI BINTI ABD RAHMAN
|
||||||
73
|
NURULAZWA BINTI MOHD NORDIN
|
||||||
74
|
SHARIFAH ASMA FASYIHAH BT. SAID OMAR
|
||||||
75
|
SITI NORLIDA BINTI YAZID
|
||||||
76
|
WOOI LI SHAN
|
||||||
77
|
ZAKIAH BT. A. ZAHRIN
|
||||||
Langgan:
Catatan (Atom)